Wyboru formy dostawy dokonuje Klient .
Towar zamówiony w naszym sklepie można odebrać na kilka sposobów:.
1. Odbiór Osobisty w jednym z naszych sklepów:

  • Exim-Bike - ul. Łagiewnicka 121, 91-836 Łódź
  • Exim-Bike - ul. Św Teresy 106A, 91-341 Łódź

2. Dostawa poprzez firmę Kurierską DPD

Przy zamówieniach na kwotę przekraczającą 100 zł - pokrywamy koszty dostawy.

Przy zamówieniach do 100 zł koszt dostawy wynosi:

  • płatność przelewem  14,99  zł
  • płatność za pobraniem 21  zł

+ dostawa w soboty dodatkowe 25 zł

Koszt dostawy jest zawsze precyzyjnie podany podczas składania zamówienia.

Wszystkie sprzedawane przez nas rowery zawsze wysyłamy Firmą Kurierską.
Rowery zawsze są po tak zwanym przeglądzie zerowym tzn są wyregulowane i sprawdzone pod względem technicznym a następnie zapakowane w karton zabezpieczający je w transporcie. Po wypakowaniu z kartonu rower należy przygotować do jazdy wkręcając pedały, montując siodełko oraz przednie koło i kierownicę.

Płatność

Wyboru formy płatności dokonuje Klient .

1. Przelew Bankowy - na numer konta wskazany w zamówieniu
2. Pobranie - płatność przy odbiorze przesyłki

Zwrot

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (AGANO TOMASZ CIENIAK prowadzącym działalność pod adresem: ul. Łagiewnicka 121, 91-863 email: biuro@bikeplanet.pl, telefon: +48 792 868 608) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na własny koszt, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wzór formularz odstąpiernia od umowy dostępny jest pod adresem www.bikeplanet.pl/pdf/zwrot.pdf

Produkt dodany do przechowalni
Produkt został dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. 
Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.