Buty SPD Shimano SH-RC900 S-Phyre

Zapytaj o dostępność mailowo lub telefonicznie!
1 333,00 zł
Brutto


Niezwykle lekkie i niewiarygodnie szybkie topowe buty SPD SL do wyścigów szosowych zapewniające wydajność, oraz wygodę na długich dystansach. Nowe buty szosowe RC9 to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie butów wyścigowych. Trwały, amortyzujący materiał o dużej gęstości. Wkładka z koszem i regulowanymi podkładkami pod łuk stopy zapewniająca idealne dopasowanie boczne pod kością pięty. Bezszwowe łączenia cholewki, wkładki i podeszwy zewnętrznej zapewniają optymalną aerodynamikę. Podeszwa z włókna węglowego i sprzączka BOA zapewniają idealny styk z pedałami.

Rozmiar Buta
Kolor
 • Biały
 • Żółty

Producent: Shimano
Model: SH RC9
Najlepiej pasują z: PD R9100
Waga: 243g (rozmiar 42)
W zestawie: Buty SH RC9, skarpetki S-Phyre w kolorze obuwia, worek transportowy do butów


Cechy:

 •     Konstrukcja z połączoną podeszwa i wierzchem wyznacza nowy poziom dopasowania, oraz zapewnia stabilność pedałowania, sztywność i niska masę
 •     Dopasowany do stopy kształt cholewki z wąską dolną częścią, zaokrąglona częścią piety i opływowym noskiem
 •     Szeroki zakres regulacji umożliwia dopasowanie do różnych kształtów stóp
 •     Podwójne niezależne pokrętła BOA IP1 pozwalają na szybką i precyzyjną regulacje
 •     Szybkoschnąca siatka 3D odprowadza wilgoć
 •     Zintegrowane otwory odprowadzające wilgoć podczas jazdy w mokrych warunkach
 •     Optymalny przepływ powietrza miedzy wierzchem, wkładką a podeszwą
 •     Trwała pianka o dużej gęstości. Wkładka z wyprofilowanym koszem oraz dopasowującymi się pelotkami zapewnia optymalny kat kości piętowej
 •     Silvadur™ Intelligent Freshness pozwala materiałowi dłużej zachować świeżość


Skarpetki kolarskie S-PHYRE

Mając na uwadze najefektywniejsze przeniesienie mocy generowanej przez kolarza, Shimano zaprojektowało termo-wentylowane przedłużone skarpetki S-Phyre z wygodnego materiału, który skrojono tak, by w miejscach najbardziej newralgicznych ucisk na stopę był jak najmniej odczuwalny. Skarpetki dodatkowo zwiększają stabilizację w okolicach kostki, a dzięki wyposażeniu w szeroki ściągacz niwelują zsuwanie się z nogi.

    Producent: Shimano
    Model: S-Phyre
    Materiał: 58% polyamide, 34% polyester, 8% elastane
    Termo-wentylowany materiał
    Krój zmniejszający ucisk w newralgicznych miejscach
    Ściągacz niwelujący zsuwanie się z nogi
 
Dynamiczne pedałowanie Shimano

Na rowerze i poza nim
SPD jest systemem, który działa bez względu czy jesteś na rowerze, czy poza nim. Pedałowanie jest dużo bardziej wydajne poprzez zastosowanie szerokiej gamy butów i stylów pedałów, a chowane zaciski sprawiają, że chodzenie jest bardziej komfortowe. Z systemem SPD pedałujesz z większą wydajnością, stabilnością i komfortem.


Komfort Chodzenia
Shimano opracowało konstrukcję SPD, aby spełnić wymagania rowerzystów najróżniejszych stylów MTB. Eliminując noski oraz integrując pedał z zelówką w jeden zunifikowany system przenoszenia siły, Shimano zmieniło tę gałąź przemysłu, wzmacniając nie tylko przenoszenie siły na pedał, ale również kontrolę rowerzysty nad coraz ciekawszymi stylami jazdy. Dziś nie istnieje jeden styl MTB oraz jeden pedał SPD, który by do niego pasował. Rowery użytkowane są wszędzie, począwszy od szybkich wyścigów XC, skończywszy na stromych, kamienistych, mokrych i pełnych błota szlakach. Pedały Shimano SPD to coś więcej niż utrzymywanie tempa – one pchają Cię do przodu. Dziedzictwo niezawodności przekazywane jest dalej, wraz z kolejnymi ewoluującymi konstrukcjami pedałów, mającymi na celu sprostanie potrzebom indywidualnych stylów jazdy. Opracowane dla spełnienia oczekiwań rowerzysty. Dopasowane do rowerzysty. Znajdź swój wariant.


S-PHYRE Ma jedną misję: Maksymalizacja przekazywania mocy.
Opór powietrza, masa, inercja, to siły będą w "konspiracji" przeciwko trudom i wysiłkom kolarza. S-PHYRE zostało skonstruowane z myślą zmierzenia się z prawami fizyki, skupiając się na każdej możliwej do wykonania analizie, przetestowaniu każdego materiału, który efektywniej będzie radził sobie z oporem powietrza, wyselekcjonowany z topowych tkanin, wśród najlżejszych osiągalnych na rynku. Wszystko to z myślą stworzenia kompozytu najbardziej efektywnego z możliwych. S-PHYRE maksymalizuje przekazywanie mocy na pedały poprzez wyższy współczynnik mocy/ na gram, oszukując opór przepływu powietrza oraz wykorzystując efekt łącznikowy dla poprawy efektywności.


Precyzyjnie dopasowana cholewka
Nowe podeszwy Shimano Dynalast charakteryzują się najwyższą jakością i są przeznaczone zarówno dla zawodowych kolarzy jak i dla rowerzystów uprawiających rekreacyjną jazdę. W tych podeszwach zaprojektowanych pod kątem określonych wymagań zastosowano technologię Shimano Dynalast, która ogranicza martwą strefę i poprawia wydajność pedałowania. Zoptymalizowaliśmy sztywność podeszwy i nadaliśmy jej niższy profil, co zapewnia lepsze przeniesienie siły nóg bezpośrednio na pedały.

 •     Doskonała konstrukcja cholewki ze zoptymalizowanym obszarem uniesienia czubka buta, co sprzyja płynnemu oraz lekkiemu pedałowaniu.
 •     Zredukowanie strat energii podczas długich tras.
 •     Zredukowanie strat przy hamowaniu dzięki skuteczniejszemu pedałowaniu.
 •     Mniejsze naprężenia mięśni ud, łydek i stóp.
ESHRC9OC420SY00
4524667064312
Brak opinii
Produkt dodany do przechowalni
Produkt został dodany do porównania

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. 
Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.